خوش آمديد,برای دیدن سورپرایز کلیک کنید

آهنگها و موسیقی های شیطانی - شیطان پرستی
شیطان پرستی,عکس شیطان پرستی,شیطان پرستان,مقاله شیطان پرستی,دانلود فیلم شیطان پرستی,عکس جدید شیطان پرستی,شیطان,کلیپ شیطان پرستی,مطالب شیطان پرستی,عقاید شیطان پرستی,کتاب شیطان پرستی,بازی شیطان پرستی,مبارزه با شیطان پرستی,

علی


منوی دسته ای

.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
پدیده توریسم جنسی کثیف ترین تجارت جهان ۱۳٩٢/۱٢/٢۱
فیس‌بوک مخوفترین ماشین جاسوسی جهان ۱۳٩٢/۱٢/٢۱
سرود ملی اسرائیل و چشم جهان بین ۱۳٩٢/۱٢/۸
موسیقی و شیطان پرستی-سبک متال ۱۳٩٢/٦/۱٥
گستره شیطان پرستی ۱۳٩٢/٦/۱٥
دام جنسی شیطان‌پرستان برای جذب افراد ۱۳٩٢/٦/۱٥
66 عدد توحید و 666 عدد شیطان‌پرستی ۱۳٩٢/٦/۱٥
رابطه برخی موسیقی ها با شیطان پرستی ۱۳٩٢/٦/۱٥
نمادهای شیطان‌ پرستی در بسته های جایزه کودکان + تصاویر ۱۳٩٢/٦/۱٥
شیاطین مجـسّـم در ماهواره ها ۱۳٩٢/٦/۱٥
آشنایی با شگردها و ترفندهای شیطان ۱۳٩٢/٦/۱٥
شیطان رجیم در آینه احادیث معصومین ۱۳٩٢/٦/۱٥
بررسی عدد 11-آیا عدد 11 نماد شیطان است؟ ۱۳٩٢/٦/۱٥
دانلود کلیپ به آتش کشیدن نماد شیطان پرستان ۱۳٩٢/٦/۱٢
فراماسونری دجال است؟ ۱۳٩۱/٥/۳٠
دانلود مستند صدای شیطان (افشای پشت پرده ی صنعت موزیک) ۱۳٩۱/٥/٢٥
پیام های پنهان تصاویر سری دوم +18 ۱۳٩۱/٥/٢٥
گلچینی از بیانات مقام معظم رهبری در مورد حضرت ولی‌عصر(عج) ۱۳٩۱/٥/٢٥
اهداف و پشت‌پرده نظم نوین جهانی ۱۳٩۱/٥/٢٥
جلد دوم انجیل شیطان پرستی,کیمیاگر ۱۳٩۱/٥/٢٥
المپیک لندن و نمادهای فراماسونری ۱۳٩۱/٥/٢٤
عکسهای جدید شیطان پرستان ۱۳٩۱/٤/٢٩
عکسهای وحشتناک شیطان پرستان ۱۳٩۱/٤/٢٩
نمادهای شیطان پرستی ۱۳٩۱/٤/٢٩
صهیونیسم و شیطان پرستی ۱۳٩۱/٤/٢٩
قربانی کردن انسان ها در آیین کثیف شیطان پرستی ۱۳٩۱/٤/٢٩
عکسهای شیطان پرستان ۱۳٩۱/٤/٢٩
بررسی توهین به امام علی نقی(ع) ۱۳٩۱/٤/۱٢
مفاهیم رازآلود داستان پینوکیو ۱۳٩٠/۱۱/٢٠
ستاره ی داوود نحس یا مقدس؟ ۱۳٩٠/۱۱/٢٠

موضوع: شیطان پرستی، نواهای شیطانی، آهنگها و موسیقی های شیطانی، موسیقی های شیطانی

نواهای شیطانی
نواهای شیطانی

در دهه 1960 میلادی، شیطان پرستی توسط سرمایه داران یهود مورد حمایت قرار گرفت و چند گروه شیطان پرست در انگلستان و ایالات متحده آمریکا، به وجود آمدند که معروف ترین آن ها، تشکّل «کلیسای شیطان» در شهر سان فرانسیسکو بود.
امروزه دیگر صلیب های وارونه، ستاره پنج پر، صورت های نقاشی شده، ماسک های حیوانات درنده شاخ دار، برهنه پوشی و ...، تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیستنتد.


شیطان پرست ها موظفند که همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مقدسات اعلام کنند.
استفاده از موسیقی، مهم ترین ابزار این فرقه، جهت تبلیغ عقاید خود و نیز تحت تأثیر قرار دادن جامعه، به خصوص قشر جوان است. این گروه ها گاهی اذعان می کنند که شیطان پرست هستند و برخی از آن ها بدون این ادعا، به تضعیف بنیان های ارزشی و دینی و تبلیغ افعال شیطانی می پردازند.
با توجه به فراوانی موسیقی های مبلّغ این گرو ها و رویکرد برخی جوانان بی اطلاع به این نوع موسیقی و حتی چاپ کتاب های حاوی متن این موسیقی ها و سرمایه گذاری زیاد یهود در این باره، بررسی و تحقیق پیرامون این موضوع و اطلاع رسانی و آگاهی افکار عمومی، امری ضروری است.
خبر گزاری فارس طی خبری در تاریخ 1383/10/20 پرده از این فعالیت ها برداشت و در این باره گزارش داد:
«یکی از دانشجویان اسبق رشته های پزشکی دانشگاه [...] که از افراد مؤثر گروه شیطان پرست «هوی متال» ایران بوده است، مدتی پیش به صورت اتفاقی و بر اساس درخواست یکی از دوستان خود که قصد بازدید از جبهه های جنوب کشور را در کاروان های راهیان نور داشت، به همراه جمعی از دانشجویان، عازم این مناطق شد که تأثیرات روحی این سفر، زمینه ساز رویگردانی وی از فعالیت در گروه های فعال شیطان پرست و بیان حقایقی قابل توجه درباره آن ها شده است.
به گفته وی عناصری از رژیم صهیونیستی که در کشور امارات حضور دارند، شبکه اصلی هدایت گروه های هوی متال را در ایران، در دست دارند.
بر اساس اسناد ارائه شده توسط وی، حساب های ارزی این گروه تا چندی پیش در شبکه بانکی کشور فعال بوده و از طریق شبکه اینترنت، هدایت می شدند و در ساله های گذشته، حدود هشت میلیون دلار آمریکا به این حساب ها واریز شد تا بین گروه های شیطان پرست، در شهرهای مختلف ایران، توزیع گردد.»
مطالب ارائه شده نشان می دهد که برخی فعالیت های ضد امنیتی نیز توسط برخی عناصر خاص در این گروه ها، برای پیشبرد مقاصد رژیم صهیونیستی انجام می شود.
در حال حاضر نیز گروه های متال، با قدیمی شدن علاقه به رپ در ایران، طرفداران بیشتری را جذب کرده است.»

موسیقی متال
 

موسیقی متال، دارای زیرمجموعه های زیادی است که برخی از آنان جزء مهم ترین گروه های شیطان پرستان محسوب می شوند؛ مانند هوی متال، بلک متال و ...

Black Metal
 

بلک متال از زمانی پدید آمد که نئووایکینگ های نروژ، در جست و جوی راه و وسیله ای بر ای نابود کردن مسیحیت در نروژ و بعد در تمام دنیا بودند و در این راه، انسان های بسیاری را کشتند و کلیساهای زیادی را آتش زدند و بلک متال را آن قدر نواختند تا شاید خدای تاریکی ها باز گردد!
موسیقی ای که بیانگر دنیای تاریک، سرد و بی روح است و سبکی مملو از خشونت، مرگ و کشتار، به این گروه اختصاص دارد.

Death Metal
 

در سبک دت متال، مرگ یگانه حقیقتی است که راه فراری از آن نیست.
درباره مفهوم مرگ، شیطان پرستان به دو دسته بسیار بزرگ تقسیم می شوند:دسته اول، کسانی هستند که خودآگاهانه، مرگ و ماندن در جهنم را ترجیح می دهند و دسته دوم، کسانی هستند که منکر مرگ هستند و بر این گمانند که پرستش شیطان، کفایت می کند تا او آنان را از چنگال مرگ رهایی بخشد و عمری جاودان، نصیب آنان گرداند.
از این لحاظ، دسته اول خطرناک ترند. زیرا آگاهانه به جنگی نامقدس در برابر خداوند روی می آورند. جنگی که می دانند در آخر به شعله های آتش ختم می شود. آنان گناه را زینت درونی انسان تصور می کنند و به مرحله ای می رسند که دیگر گناه برای زندگی آنان، از آب و نان نیز ضروری تر می شود. تا درجه ای که دیگر چیزی جز گناه نمی بینند. آنان به هر گناهی دست می زنند؛ ربا، قتل، دروغ، تهمت، دزدی، شرب خمر، هتاکی به مقدسات مؤمنین، اعمال منافی عفت و ...
تعداد دیگری سبک متال وجود دارد که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود هستند؛ اما وجه اشتراک بسیاری از آنان رواج خشونت و فحشاست.
آنچه ذکر شد، بیانگر بخشی از فرهنگ غرب و در رأس آن آمریکاست و گستره بحث شیطان پرستی تا حدی است که باید پیشاپیش قول یک پرونده ویژه با موضوع شیطان پرستی را در آینده ای نزدیک به مخاطبان مان بدهیم.
منبع:نشریه دیدار آشنا، شماره 120
نویسنده : علی
۱۳٩٠/۱٠/٢٧ | ۸:٥۳ ‎ب.ظ


صفحات وبلاگ
آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:


آمار بازدید


تبلیغات